multikoptery na indywidualne zamówienie

Multicoptery na indywidualne zamówienie

Reprezentując  zespół modelarzy i elektroników proponujemy budowę  wielowirnikowców wraz z platformą samostabilizującą, na której można umieścić aparat fotograficzny, kamerę lub inne urządzenia. Nasze konstrukcje oparte są na nowoczesnych i sprawdzonych światowych rozwiązaniach w tej dziedzinie, a dzięki precyzyjnej kontroli systemu GPS oraz żyroskopów lot bezzałogowców jest niezwykle stabilny i bezpieczny. Każdy model multicoptera jest dopasowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów poczynając od modeli małych służących do nauki latania oraz rekreacji, poprzez modele wykorzystywane przez zawodowych fotografów czy telewizję do modeli specjalistycznych w pełni profesjonalnych wykorzystywanych przez różne instytucje, takie jak policja czy wojsko. Zapewniamy  naukę latania oraz niezbędne szkolenie, a w dalszej eksploatacji serwis  oraz ich rozbudowę i serwis. Zapraszamy do współpracy. 

Zdjęcia i filmy z lotu ptaka

Zrobimy film lub zdjęcia lotnicze z prowadzonych inwestycji, obiektów historycznych, przemysłowych, kulturalnych, sportowych, wydarzeń, koncertów, festynów, dróg, hoteli, pensjonatów, zajazdów, apartamentów, restauracji, kościołów, działek budowlanych, domów jednorodzinnych. Oferujemy zdjęcia naturalne oraz po obróbce graficznej. Oferujemy konkurencyjne ceny.
 

Serwis i rozbudowa dronów

Posiadając odpowiednie wyposażenie oraz narzędzia świadczymy również serwis multicopterów. Możemy również dokonać modernizacji i rozbudowy posiadanych już przez Państwa dronów. Doradzimy również w wyborze odpowiedniego wyposażenia.